Obklady a dlažby

Kvalitní obkládačské a zednické práce

28.2.2020
Rádi bychom Vás pozvali na INFORMATIVNÍ SETKÁNÍ v rámci projektu SPS „STAVÍME NA VĚDOMOSTECH‟, který je financován z ESF, Operačního programu Zaměstnanost
28.2.2020
Podnětem pro vznik Cechu Zedníků je neutěšené situace ve stavebnictví a s tím souvisejícím stavu v učňovském školství. Cech Zedníků nám dává do budoucna lepší vyjednávací podmínky ve vztahu se zákonodárci a Hospodářskou komorou, která vstupuje do jednání s Radou hospodářské a sociální dohody České republiky (Čtvrtek 27. února 2020, od 13:30 hodin)
28.2.2020
Dne 17. 2. 2020 byla vyhlášena výzva Ministerstva životního prostředí k předkládání žádostí o podporu na přípravu projektové dokumentace a spolufinancování pro tradiční projekty předkládané do řádné evropské výzvy programu LIFE v roce 2020. Výzva je určena pro české žadatele v roli koordinujících příjemců a dále pro partnery projektů
26.2.2020
Fakultní nemocnice v Hradci Králové (FNHK) získala od vedení Královéhradeckého kraje souhlas s výstavbou nového pavilonu kliniky infekčních nemocí. Souhlas od kraje nemocnice potřebuje, aby mohla projekt nové kliniky za více než 600 milionů korun zaregistrovat na ministerstvu zdravotnictví. To by pak podle kraje případně stavbu financovalo. Stav současné kliniky je nevyhovující, sdělili zástupci hejtmanství. Stanoviskem rady kraje se budou zabývat ještě krajští zastupitelé.
25.2.2020
Hlavním tématem letošního ročníku stavebních veletrhů na brněnském výstavišti bude udržitelnost ve stavebnictví, hlavní novinkou je doprovodný festival architektury. Stavební veletrh, veletrh Dřevo a stavby i veletrh nábytku a interiérového designu Mobitex začínají ve středu. Letošní novinky dnes pořadatelé představili na tiskové konferenci.
25.2.2020
Plzeň začala budovat za 640 milionů korun s DPH vědeckotechnický park pro inovační firmy Tech Tower v bývalém pivovaru a kasárnách na Světovaru na Slovanech. Stavba, která naplno propukne na jaře, potrvá dvě stavební sezony, řekl vedoucí magistrátního odboru investic Pavel Grisník. Dotace EU má činit 180 milionů Kč. Jde o největší investici města v letošním a příštím roce.
25.2.2020
Absolutním vítězem ankety Dům roku 2020 se stal rodinný dům v kraji Vysočina navržený architekty Martinem Karešem a Robertem Raisem. Vítězný dům je dvoupodlažní se zastavěnou plochou 206 metrů čtverečních. Získal nejvyšší počet hlasů, sdělili zástupci časopisu Můj dům, který anketu vyhlašuje.
24.2.2020
V Berlíně 23. února vstoupil v platnost zákon, který na pět let zmrazuje nájemné u zhruba 1,5 milionu bytů. Cílem kontroverzního opatření je zastavit prudký růst nákladů na bydlení z posledních let, kvůli kterému se řada obyvatel z německého hlavního města vystěhovala, napsala agentura AP.
24.2.2020
Centrum podpory inovačních technologií (CPIT) Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava testuje v Ostravě konstrukci pro nejdelší dřevobetonový most ve střední Evropě, který by měl být postaven v Třebíči. V konstrukci tvoří 70 procent dřevo, přičemž jde o dříví z kůrovcové těžby. Novinářům to řekl autor projektu Roman Fojtík.
21.2.2020
Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová slibuje v novém stavebním zákoně přísnější postup proti stavbám bez povolení. „Pokud začne někdo stavět načerno, tak mu bude stavba nekompromisně odstraněna,“ slíbila ministryně 20. února při výjezdu do Ústí nad Labem, kam přijela se starosty a vedoucími stavebních úřadů diskutovat o připravovaném stavebním zákonu.
21.2.2020
Státní zástupce obžaloval ve středu dva lidi kvůli pádu trojské lávky v Praze. Čelí obžalobě z přečinu obecného ohrožení z nedbalosti. ČTK to dnes sdělil mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbala. Podle dřívějších informací jsou v případu stíháni autor lávky Jiří Stráský a bývalý vedoucí oddělení mostů Technické správy komunikací Antonín Semecký. Muži se svým stíháním nesouhlasí, proti jeho zahájení loni v březnu neúspěšně podali stížnost.
21.2.2020
„Ve všech krajích, které nyní navštěvuji a kde se starosty a vedoucími stavebních úřadů diskutuji o připravovaném stavebním zákoně, se setkávám s obavami, že chceme obcím vzít jejich kompetence v rámci stavebního řízení. Opakovaně všem vysvětluji, že tomu tak není. Obce totiž žádné kompetence v řízení nemají, jde o výkon státní správy v tzv. přenesené působnosti,“ řekla 18. února na diskusi s představiteli Pardubického kraje ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Tato obava...
Page 1 of 2 1 2 > >>

Lokality

Třinec, Vendryně, Nýdek, Bystřice, Smilovice, Řeka, Hnojník, Komorní Lhotka, Střítěž, Vělopolí, Guty, Nebory, Ropice, Český Těšín, Chotěbuz, Albrechtice, Havířov, Třanovice, Soběšovice, Oldřichovice, Horní Lištná, Tyra, Horní Žukov, Stonava