Obklady a dlažby

Kvalitní obkládačské a zednické práce

19.10.2018
Fakulta architektury ČVUT v Praze a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR pořádají 18. října 2018 konferenci s názvem Jak jsme chtěli bydlet, s podtitulem Architektura bydlení a její podpora po vzniku Československa. Konference se koná v prostorách Akademie veřejného investování
19.10.2018
Kromě seznamu prověřených a certifikovaných zhotovitelů kvalitních dřevostaveb zde mohou návštěvníci nalézt řadu článků s informacemi o dřevostavbách včetně aktualit od partnerů. Nechybí ani kontaktní formulář na smírčí orgán (ombudsmana) pro dřevostavby, nebo seznam doporučených stavebních dozorů
19.10.2018
15. ročník celostátní stavební konference s názvem Trendy evropského stavebnictví, která se uskuteční také ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví, se koná 29. října 2018 v prostorách nové budovy ČVUT – CIIRC v Praze
17.10.2018
Veřejní investoři v Česku zadali do konce září stavebním firmám 4441 zakázek za 151,3 miliardy korun. Jejich hodnota meziročně vzrostla o 53,8 procenta, počet stoupl o 12,5 procenta. Největším zadavatelem bylo Ředitelství silnic a dálnic ČR, největší objem zakázek získal Metrostav. Hodnota nově vypsaných zakázek vzrostla zhruba o čtvrtinu. Vyplývá to z údajů společnosti IS, které má ČTK k dispozici.
17.10.2018
Pražský magistrát nechá vytvořit tzv. studii proveditelnosti výstavby blobu na Letné podle projektu Jana Kaplického. Rozhodli o tom odcházející pražští radní. Studie posoudí všechny aspekty výstavby a hotova má být do konce dubna příštího roku. Radní zároveň vzali na vědomí analýzu, která doporučila vytvořit studii stavby nyní označovaného jako multifunkční centrum Oko nad Prahou. Dnešní rozhodnutí neznamená, že se bude stavět. S projektem Kaplický zvítězil v roce 2007 v soutěži na podobu nové...
16.10.2018
Ve čtvrtek 18. října proběhne v prostorách Ministerstva pro místní rozvoj česko-slovenská konference „Jak jsme chtěli bydlet: Architektura bydlení a její podpora po vzniku Československa“ uspořádaná k oslavě 100 let Československa. V Galerii Jaroslava Fragnera bude probíhat do 18. listopadu 2018 související výstava.
15.10.2018
Plzeňský Panasonic AVC Networks Czech ve středu 10. října 2018 slavnostně zahájil výrobu tepelných čerpadel typu vzduch-voda (A2W). Jedná se o první továrnu společnosti v Evropě, která bude tato čerpadla vyrábět.
15.10.2018
Téměř deset let po zřícení budovy městského archivu v Kolíně nad Rýnem, při kterém zahynuli dva lidé, vynesl dnes soud verdikt nad čtveřicí obžalovanou ze zabití z nedbalosti. Zaměstnance kolínského dopravního podniku (KVB), který měl na starosti dozor nad stavbou podzemní dráhy, shledal vinným a uložil mu osmiměsíční podmíněný trest. Dva zaměstnance stavebních firem a jednu další pracovnici KVB obžaloby zprostil, informovala agentura DPA.
12.10.2018
Nejintenzivnější výstavba byla loni v Praze, kde na jednoho obyvatele připadalo 43.821 korun tržeb stavebních firem. Naopak v Moravskoslezském kraji to bylo 15.244 korun. Průměr za celou ČR byl 23.104 korun. Podíl veřejných zakázek na celkových tržbách zůstal na 32,6 procenta. Na stavby v zahraničí loni připadalo 3,5 procenta celkových tržeb. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).
11.10.2018
Národní orgán pro koordinaci zahajuje konzultace k architektuře programů pro novou finanční perspektivu po roce 2020. Konzultace budou probíhat během října. Vláda by k návrhu měla zaujmout stanovisko do konce roku 2018.
11.10.2018
Firmy Eurovia CS a Advanced World Transport (AWT) musí podle verdiktu arbitráže zaplatit celkem 35,9 milionu korun společnosti Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) za chyby při stavbě dvou mostů u Ostravy na dálnici D47, dnešní D1. Informovalo o tom dnes ŘSD. Firmy podle verdiktu použily menší množství oceli pro ocelové nosníky, což mělo vliv na životnost a funkčnost nosných konstrukcí mostu. Proti nálezu rozhodčího soudu se nelze odvolat, strany však mohou podat k soudu návrh na zrušení nálezu.
10.10.2018
Konference je určena pro majitele, správce a uživatele domů, kteří si chtějí naplánovat efektivní postup revitalizace tak, aby nejen ušetřili, ale také dům zhodnotili a vyhověli chystané nové legislativě. Konference je určena zejména pro projektanty, facility manažery, energetické specialisty a auditory, správce a majitele domů, předsedy SVJ a bytových družstev, techniky.
Page 1 of 2 1 2 > >>

Lokality

Třinec, Vendryně, Nýdek, Bystřice, Smilovice, Řeka, Hnojník, Komorní Lhotka, Střítěž, Vělopolí, Guty, Nebory, Ropice, Český Těšín, Chotěbuz, Albrechtice, Havířov, Třanovice, Soběšovice, Oldřichovice, Horní Lištná, Tyra, Horní Žukov, Stonava